Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Google Reklam Danışmanlığı

Google Reklam Danışmanlığı

Google’a ait olan Adwords, ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir. Inforensec olarak kurum ve kuruluşunuza ait Web Sitelerinizi öne çıkartmak olduğunuz bölgeler Google sıralamasında yukarılara taşıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi ve SEO Çalışmaları

Kurumsal Web Sitesi ve SEO Çalışmaları

Inforensec sizlere işletmeleriniz ve kişisel blog sayfalarınız için sizlere SEO çalışmaları tamamlanmış ve üst sıralarda yer alan kurumsal web siteleri hazırlamaktadır. Tamamen isteğinize uygun ve SEO çalışmalarına uygun web sitelerini STATİK ve DİNAMİK web siteleri istediğiniz ek modüller ile birlikte sizlere sunmaktadır.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Kaybettiğiniz Verileri Güvende Tutuyoruz Günümüzün hızla dijitalleştiği dünyada, bilgilerimiz ve verilerimiz işletmeler ve bireyler için son derece değerli hale geldi. Ancak, veri kaybı veya hasarı her zaman kaçınılmaz olabilir. İşte bu noktada Inforensec Veri Kurtarma olarak devreye giriyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, binaları, alanları veya diğer yerleri izlemek, gözetlemek ve kaydetmek amacıyla kullanılan bir teknoloji türüdür. Inforensec olarak Elazığ ve bölge illerde Güvenlik kamera sistemleri konularında profesyonel ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz.

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknolojik altyapınız, işletmenizin kalbidir. Bu nedenle, sistemlerinizi ve cihazlarınızı güvende, güncel ve sorunsuz tutmanız son derece önemlidir. İşte bu noktada İnforensec olarak devreye giriyoruz! Elazığ ve bölge illerde bu alanda teknik bakım anlaşmaları yaparak sistemlerinizin dizaynı, kurulumları, periyodik bakımların gerçekleştirilmesi gibi hizmetleri vermekteyiz.

 Siber Güvenlik Hizmetleri Danışmanlığı

Siber Güvenlik Hizmetleri Danışmanlığı

Inforensec Siber güvenlik hizmeti, kurumların dijital varlıklarını, verilerini ve sistemlerini çevrimiçi tehditlere karşı koruma amacı güden bir önleme ve savunma faaliyetlerini içeren bir hizmettir. İnforensec firması olarak, müşterilerimize en üst düzeyde siber güvenlik sağlamak için çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın